آموزش هوش هیجانی در گروه های تخصصی

برنامه کارگاه های آموزش هوش هیجانی دکتر امیری نیا
برنامه کارگاه های آموزش هوش هیجانی دکتر امیری نیا

برنامه و اهدافی که در گروه های تخصصی آموزش هوش هیجانی دنبال می شود، به شرح زیر می باشد:

  1. گروه تلگرامی تخصصی آموزش هوش هیجانی در محیط کار و کارآفرینی با نگاهی به مارکتینگ و مدیریت فروش: این گروه با هم اندیشی مدیران، بازاریابان ، کارآفرینان، اساتید ،دانشجویان و صاحبان کسب و کار تلاش دارد تا علاوه بر بررسی ، مباحثه و ایده سازی در زمینه کسب و کار، رویکردی نیز به صورت مسئله محور در بحث آموزش هوش هیجانی داشته باشد. به عنوان مثال در هفته اخیر، سوال طرح شده در این گروه، عبارت است از: استراتژی اول فروش و مارکتینگ: بنابر تحقیقات عصب شناسان شناختی، مشخص شده است، که پرداخت پول توسط مشتری، همیشه با میزانی درد همراه است، و این درد در نواحی از مغز قابل رد یابی و مشاهده است. سوال اینجاست، که چگونه می توان در یک ماکتینگ با کمترین درد، بیشترین فروش را داشت؟
  2. گروه تلگرامی تخصصی آموزش هوش هیجانی به کودکان و نوجوانان: این گروه نیز با ارائه سوالاتی که والدین و مربیان در ارتباط با مسائل مربوط به کودکان و نوجوانان دارند، تلاش می کند تا با استفاده از آموزش هوش هیجانی و بحث گروهی، راه حل های کاربردی را در اختیار علاقمندان قرار دهد، به عنوان مثال، سوال این هفته گروه این است:  آیا شما می توانید به بچه ها حقیقت را بگویید، وقتی آنها دروغ می گویند؟ 
  3. گروه تخصصی آموزش هوش هیجانی ۳۶۰ درجه که با هدف آشنایی، حل مسئله و مشاوره و آموزش هوش هیجانی برای عموم  علاقمندان از ۶ ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرده است، تلاش می کند هفته به هفته به صورت مسئله محور و با مشارکت متخصصین و فرهیختگان به سوالات مطرح شده اعضا پاسخ دهد و راهنمای آنها در طول زندگی باشد.

برای آگاهی از شرایط عضویت در گروه های تخصصی و شرکت در برنامه های کارگاه های آموزشی می توانید به کانال هوش هیجانی ۳۶۰ درجه به آدرس زیر بپیوندید.

telegram.me/EQLearning2

توسط محمود امیری نیا، مدرس و مؤلف هوش هیجانی

Mahmood Amirinia مدرس و مولف مستقل هوش هیجانی . Instructor and Freelance researcher on Emotional Intelligence